Szkolne Mistrzostwa Wiedzy

22-24 lutego 2016

Wreszcie mamy tegorocznych zwycięzców  Szkolnych Mistrzostw Wiedzy. Dla pierwszaków był to czas dość ekscytujący. Po raz pierwszy stanęli do konkursu przed tak dużą publicznością i komisją egzaminacyjną .

Z wielką radością  i dumą gratulujemy całym sercem naszym pierwszoklasistom: Aleksandrowi de Virion- I miejsce i Joannie Jeziorskiej- II miejsce! Miejsce III na podium zajął Albert Dybowski z klasy IV. Uczeń ten po raz kolejny udowodnił, że zdobyta wiedza owocuje i ewoluuje. Dzieciaki tak trzymać!

Należy dodać, że wśród uczestników panowała przyjazna atmosfera. Grono pedagogiczne starało się, by atmosfera podczas mistrzostw,  sprzyjała konkursowi. Uczniowie byli bardzo skupieni. Tutaj nie ma przegranych, każdy zdobywa punkty.

Proszę Pani super się bawiłam. Trochę się bałam czy wygram, ale poszło tak dobrze. Jak ja lubię tą szkołę.

Joanna Jeziorska

Nie mogłem w to uwierzyć, tylu było super zawodników. Początkowo byłem zdenerwowany, ale potem, słuchałem i w myślach odpowiadałem i dopiero na głos. Cieszę się, że przyszła mama. To duże wsparcie mieć takiego kibica.

Aleksander de Virion

Dla mnie  to była ciekawa lekcja. Trzymałam kciuki za siebie w półfinale, a potem za Alka i Asię. Super że wygrali.

Zosia Pietrusiewicz