Szkolne Mistrzostwa Wiedzy-etap I

14 listopada 2012

14 listopada odbyły się eliminacje w Konkursie Wiedzy PSP 114. Dla naszej klasy było to pierwsze takie wydarzenie. Piękna i odświętna sala oraz galowe stroje nadały powagi całemu spotkaniu. Uczniowie byli bardzo przejęci swoją rolą i ze zniecierpliwieniem oczekiwali rozpoczęcia rozgrywek. Konkurs okazał się świetną zabawą, jednak niektórych zjadła trema i nie powiodło im się tak, jakby sobie tego życzyli. Mimo to klasa dzielnie dopinguje i kibicuje kolegom, którym udało się przejść do II etapu. Życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach!

Dziś odbył się ogólnoszkolny konkurs wiedzy. Na teście przed komisją złożoną z nauczycieli wyczytana osoba losowała 3 karteczki z pytaniami. W momencie udzielenia złej odpowiedzi następowała dyskwalifikacja. Z mojej klasy przeszły tylko 3 osoby. Ja byłem bardzo zestresowany, dałem radę odpowiedzieć na 2 pytania i uzyskać 4 punkty. Jest mi przykro i jestem zawiedziony, że nie udało mi się przejść do II etapu. Spróbuję jeszcze raz za rok.

Bartek Faber

W dniu 14 listopada 2012 w naszej szkole nr 114 w Warszawie odbył się konkurs wiedzy. Startowała w nim cała klasa. Bardzo się denerwowałem, kiedy nadeszła moja kolej. Miałem wielką tremę, ale odpowiedziałem na pytanie za 1 punkt i za 3 punkty. Niestety pomyliłem się i zamiast Paweł powiedziałem Piotrek. Potem cała nasza klasa zeszła na dół. Pani mimo wszystko pochwaliła nas i w nagrodę za odwagę w konkursie cała klasa dostała szóstki.

Aleksander Radoliński