"Sztuka jest w nas" wieczór artystyczny w teatrze Rampa

26 kwietnia 2010

26 kwietnia w teatrze Rampa odbył się wieczór artystyczny z udziałem uczniów naszej szkoły. Program był niezwykle bogaty i urozmaicony. Spotkanie mile zaskoczyło wszystkich gości. Interpretacje słowne, ruchowe oraz dobór utworów muzycznych był wspaniały.
Można było zauważyć, że wszystko jest dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Uczestnicy występu (uczniowie) śmiało i otwarcie z profesjonalnym wręcz podejściem "prawdziwego actor" zabrali nas w cudowną artystyczną podróż.

Młodsze klasy przedstawiły krótkie scenki sytuacyjne oraz interpretację wiersza "Samochwała" J. Brzechwy. Natomiast starsi uczniowie zaprezentowali fragmenty z "Teatrzyku Zielona Gęś", piosenki K.I. Gałczyńskiego oraz z "Kabaretu Starszych Panów". Dodatkową atrakcją okazał się niesamowity występ uczniów wraz z panią Agnieszką Kurek. Zaprezentowali nam układ taneczny do muzyki M. Jacksona "Thriller".
br/> Myślę, że atmosfera tego wieczoru pozostanie na długo w naszej pamięci, a świetny występ dzieci z naszej szkoły dostarczył nam powodów do innego, niecodziennego odbioru sztuki!