Teatr 6.piętro

7 kwietnia 2014

7 kwietnia uczniowie z klas I i IIB wybrali się na przedstawienie pt. „Bromba w sieci”. Spektakl  opowiada o sile przyjaźni i udowadnia, że czasem zamiast coś wiedzieć, lepiej to po prostu czuć. Uczniowie bawili się bardzo dobrze mogąc komentować i śpiewać wraz  z aktorami, a moment, kiedy Ci, zeszli ze sceny, aby się przywitać i „przybić piątkę” był pełnią radości. Wizyta w Teatrze 6 Piętro będzie długo wspominana i pierwszoklasiści na pewno chętnie obejrzą kolejne spektakle.

Bardzo ciekawe przedstawienie, można było się dowiedzieć dużo o komputerach.

Julia Tuzimek

Fajny spektakl, i bardzo śmieszny był ten wampir.

Michał Sielicki