Teatr Lalka

1 grudnia 2015

Wszystkie lalki te małe i te duże zachwyciły swą gościnnością wszystkich przybyłych gości. W grudniowe przedpołudnie dzieci klas 1-3 udały się do Teatru Laka na przedstawienie pt. „Cuda w budzie czyli demo Teatru Lalka”.

Spektakl poprzedziło zapoznanie się dzieci z aktorami, którzy zaprezentowali się w swoich kostiumach scenicznych. Następnie cała widownia w skupieniu oglądała przedstawienie. Aktorzy niejednokrotnie schodzili ze sceny, by znaleźć się tuż koło widza. Efekt ten potęgował atmosferę uwagi i głębszego przeżycia widowiska. To już kolejny raz, gdy pierwszoklasiści mieli okazję wykorzystać poznane dobre maniery jakie obowiązują w teatrze.

Szkoda, że nie złapałam czerwonego nosa klauna.  Śmieszny był ten czerwony kapturek.

Gniewko Pałasz

Podobały mi się wszystkie kukiełki, pacynki i marionetki. Były takie zabawne.

Ola Klank

Znam ten teatr, byłem w nim. Fajne przedstawienie. Aktorzy mieli ciekawe stroje. Wilk był zabawny.

Alek de Viron