Teatr Rampa - Sztuka jest w Nas

26 kwietnia 2010

W kwietniowy wieczór uczniowie naszej szkoły mieli niepowtarzalną okazję wystąpić na deskach teatru Rampa w przedsięwzięciu artystycznym pt. "Sztuka jest w Nas". W wydarzeniu tym wzięły udział wszystkie dzieci z PSP nr 114.

Wieczór artystyczny składał się z inscenizacji fragmentów "Teatrzyku Zielona Gęś" K.I. Gałczyńskiego w reżyserii pana Tomasza Łysiaka, inscenizacji wierszy dla dzieci w reżyserii pana Pawła Rusinowskiego, piosenek z "Kabaretu Starszych Panów" opracowanych przez panią Małgorzatę Ścibisz oraz układów tanecznych przygotowanych przez panią Agnieszkę Kurek.

Uczniowie występujący na scenie byli bardzo przejęci swoimi rolami. Otuchy jednak dodawały gromkie brawa i uśmiechy licznie zgromadzonej publiczności.

Tego dnia czułam się jak prawdziwa gwiazda! Pani Agnieszka nauczyła nas świetnego układu tanecznego, który musieliśmy ćwiczyć na zajęciach, ale także w domu. Mimo ogromnego stresu wyszło nam jednak bardzo dobrze, nikt się nie pomylił. Jestem bardzo zadowolona z naszego występu.

Katarzyna Nawrot

Było super! Nie mogę doczekać się, kiedy znów stanę na scenie. Podobało mi się wszystko, ale oczywiście najbardziej nasz występ taneczny. Fajnie było oglądać znajome twarze w przedstawieniu.

Nadia Jóźwiak

Ciężkie i długie przygotowania opłaciły się. Wszyscy byli ze mnie bardzo dumni. Szczególnie rodzice. Bałem się, że coś mi się pomyli, ale na szczęście wyszło wszystko dobrze. Mam nadzieję, że wystąpię jeszcze na scene.

Michał Wojciechowski