Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2009/2010

1 września 2009

Pierwszy dzień września jest bardzo ważny dla każdego Ucznia. Nieco starsi, bogatsi w wiele doświadczeń, wracamy tego dnia do szkoły, by móc przez kolejny rok pogłębiać swoją wiedzę i kształtować umiejętności.

Zgromadzeni w szkolnej auli mieliśmy szansę wysłuchania wspaniałego koncertu w wykonaniu Pana Janusza Raczyńskiego (gitara) oraz Ryszarda Borowskiego (flet). Po części artystycznej nastąpiło przemówienie Pani Dyrektor, nawiązujące do wieloletniej tradycji szkoły. Dowiedzieliśmy się, że w tym roku nasza szkoła ponownie stała się liderem w rankingu poziomu kształcenia w szkołach podstawowych na terenie Warszawy. Ten sukces Dyrekcja Szkoły upatruje w niezwykłym potencjale uczniów, których zdolności, zainteresowania przedmiotowe i wrażliwość są rozwijane ze szczególnym uwzględnieniem indywidualności każdego dziecka.

Na zakończenie Pani Dyrektor skierowała do uczniów, rodziców i nauczycieli serdeczne życzenia wyrażające nadzieję na udany, pełen sukcesów Nowy Rok Szkolny.
Po części oficjalnej wychowawcy klas przedstawili rodzicom szczegóły programu edukacyjnego i wychowawczego na rok szkolny 2009/2010.