Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

4 września 2017

Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy wspaniałym koncertem, który wzbudził wiele entuzjazmu wśród odbiorców. Arie operowe śpiewane przez pana Dariusza Górskiego przy akompaniamencie pani Violetty Łabanow-Jastrząb wywołały wiele pozytywnych emocji. Z dużą dawką energii i humoru rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Po koncercie w klasach odbyły się zebrania wychowawców z uczniami i ich rodzicami.

Trochę obawiałam się pierwszego dnia szkoły. Gdy tylko zobaczyłam swoje koleżanki to bardzo się ucieszyłam. Podczas rozpoczęcia poznałam nowych kolegów i nowe koleżanki. Okazało się, że wszyscy są bardzo mili. Myślę, że w klasie pierwszej będzie bardzo fajnie. Koncert podobał mi się.

Maria Głodowska