Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2009/2010

24 czerwca 2010

Dnia 24 czerwca 2010r. wszyscy uczniowie - wraz z rodzicami i nauczycielami - świętowali zakończenie pracowitego roku szkolnego. Tradycyjnie już mieliśmy przyjemność gościć w Teatrze Rampa, którego życzliwa Dyrekcja udostępniła nam swoją scenę.

Uroczysta gala została podzielona na dwie części: artystyczną, podczas której uczniowie prezentowali swoje umiejętności z zakresu recytacji, śpiewu, tańca i gry aktorskiej oraz część oficjalną - przeznaczoną na wręczenie upragnionych świadectw i wyróżnień.

W pierwszej części widownia miała przyjemność wysłuchać piosenek przygotowanych przez Panią M. Ścibisz i Panią W. Lisiecką [w j. angielskim], recytacji w wyk. Laureatów Szkolnego Konkursu Recytatorskiego, a także obejrzeć "Oświadczyny" A. Czechowa w reżyserii Pana P. Rusinowskiego.

Ogromne uznanie widzów zyskali niezwykle uzdolnieni tancerze z klas 0-VI przygotowani przez Panią A. Kurek. Na szczególne wyróżnienie zasługują wystąpienia indywidualne B. Parzycha i A. Strupiechowskiej, którzy oczarowali wszystkich swoimi umiejętnościami tanecznymi.

Nad przebiegiem uroczystości czuwali Pan i Pani Dyrektor. To oni przywitali wszystkich gości i dbali o porządek wystąpień. W swoim przemówieniu powitalnym Pan Dyrektor podsumował mijający rok szkolny i podziękował wszystkim za ogrom pracy, zaangażowanie i miłą atmosferę.

Po rozdaniu świadectw nadszedł czas na serdeczne pożegnanie z nauczycielami, którzy za swoją pracę i życzliwość otrzymali od swoich uczniów niezmierzone morze kwiatów.

Ufamy, że wszyscy rozpoczęli wakacje z radością! Do zobaczenia we wrześniu!