Wieczór artystyczny "Sztuka jest w nas"

26 kwietnia 2010

Dnia 26 kwietnia 2010r. w Teatrze Rampa mieliśmy okazję zaprezentować program artystyczny, w którym uczestniczyli niemal wszyscy uczniowie naszej szkoły. Na scenie zobaczyć można było wybrane scenki z Teatrzyku Zielona Gęś Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Oprócz tego śpiewaliśmy piosenki wspomnianego autora, a także utwory z repertuaru Kabaretu Starszych Panów.

Młodsze dzieci również brały udział w teatralno-muzycznej prezentacji. Uczniowie klas I-III oraz IV oczarowali publiczność niesamowitym, dynamicznym układem tanecznym i występami wokalnymi, a klasa 0 zadebiutowała na scenie w krótkich scenkach inspirowanych wierszami dla dzieci.

Po przemówieniu Pana Dyrektora i Pana Tomasza Łysiaka na scenę wniesiono rekwizyty i rozpoczął się program, nad którym tak długo pracowaliśmy. Przedstawienia teatralne przeplatane były piosenkami i tańcem. Stworzyliśmy jedną, świetnie współgrającą całość, by zachwycić naszą publiczność.

Zostaliśmy nagrodzeni gromkimi brawami, które sprawiły nam prawdziwą przyjemność. Mamy nadzieję, że wszystkim się podobało.

Do przedstawienia przygotowywali nas: Pani Małgorzata Ścibisz, Pani Agnieszka Kurek, Pan Tomasz Łysiak i Pan Paweł Rusinowski.

Wszystkim bardzo się podobało nasze wystąpienie. Mam podobne odczucia. Myślę, że to następny szczebelek w rozwoju naszych aktorskich umiejętności. W nagrodę dostaliśmy długie i głośne brawa.

Krysia Górnicka

Cieszę się, że w światłach reflektorów nie widziałem widzów - łatwiej było mi pokonać tremę..

Adam Dzieżko

Najbardziej podobał mi się układ taneczny uczniów z kl. 4 do piosenki Michaela Jacksona. Mieli ciekawą choreografię, charakteryzację i kostiumy. Zrobili prawdziwą furorę!

Staś Mroz