Wieczór artystyczny - Teatr Rampa

26 kwietnia 2010

W kwietniowy wieczór, na deskach teatru "Rampa" uczniowie naszej szkoły przedstawili fragmenty "Teatrzyku Zielona Gęś" K.I. Gałczyńskiego, piosenki z "Kabaretu Starszych Panów" oraz układy taneczne. Spektakl reżyserowali: pan Tomasz Łysiak i pan Paweł Rusinowski. Wokalne przedstawienie opracowała pani Małgorzata Ścibisz, tańce przygotowała pani Agnieszka Kurek. Zarówno aktorzy jak i widzowie byli bardzo przejęci. Oglądając spektakl zza kulis mogliśmy obserwować co dzieje się na scenie i wraz z małymi aktorami przeżywać ich zdenerwowanie, a później radość z odniesionego sukcesu.

W pierwszej części przedstawienia pokazany został "Teatrzyk Zielona Gęś". W drugiej części pokazane zostały tańce. Najpierw zatańczyła II i III klasa a potem my, do piosenki Michaela Jacksona. Spektakl był udany i skończył się o 20.00.

Bruno Parzych

..Przedstawialiśmy scenki K.I. Gałczyńskiego z "Teatrzyku Zielona Gęś". Śpiewaliśmy piosenki Gałczyńskiego m. in. "Lirykę", którą śpiewałam na koniec solo. Śpiewaliśmy także piosenki "Starszych Panów", takie jak "Addio pomidory", które były naprawdę bardzo fanjet.
Nasze przedstawienia były zawsze świetne i takie będą!

Marysia Sarnacka

Śpiewaliśmy i graliśmy scenki teatralne. Najbardziej podobało mi się, kiedy na scenie była I, II i III klasa. Wystawiali scenki pt. "Dziwny kelner", "Żarłoczna Ewa". Przedstawienie mi się podobało ponieważ było dużo piosenek i scenic.

Sylwia Jóźwiak