Wigilia szkolna.

22 grudnia 2009

W przeddzień przerwy świątecznej w naszej szkole zapanował niezwykle ciepły i radosny nastrój. Tą "wyjątkowość" podkreślały uśmiechy na twarzach uczniów i nauczycieli oraz piękne zapachy roznoszące po się szkole.
Do klasowej Wigilii byliśmy znakomicie przygotowani, dlatego że nasza Pani już od tygodnia wtajemniczała nas w magię nadchodzących świąt.

Szkolną Wigilię obchodziliśmy wspólnie z klasą III - było nas więcej, a tym samym i weselej. Każdy przyniósł jakiś smakołyk, dzięki temu na świątecznym stole zrobiło się prawdziwie uroczyście. O godzinie 13 spotkaliśmy się z wszystkimi uczniami i pracownikami szkoły w auli. Na wstępie Pan Dyrektor złożył wszystkim zgromadzonym świąteczne życzenia, a następnie wspólnie śpiewaliśmy kolędy.

"Wesołych świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w ciepłej i rodzinnej atmosferze. Spełnienia marzeń, tych wypowiedzianych i tych głęboko skrywanych."

Wioleta Marciniak