Wycieczka do ZOO

7 czerwca 2013

7 czerwca pojechaliśmy na wycieczkę do warszawskiego ZOO. Mimo tego, iż dzieci były tu nie raz, zawsze znajdą tu coś niezwykłego i fascynującego, co przykuje ich  uwagę. Było tak też tym razem. Dzieci świetnie spisały się w roli fotografów, a zwierzęta bardzo chętnie pozowały do zdjęć. Pod koniec pobytu w Zoo uczniowie zjedli pyszne gofry i lody, a potem świetnie bawiły się na placu zabaw.

Zwierzęta, które mi się podobały to pingwiny, foki, wydry i niedźwiedzie. Bardzo śmieszny był lew. Odpoczywaliśmy jedząc lody i bawiąc się na placu zabaw. W zoo przestraszyłem się słonia. Wycieczka była udana.

Ignacy Bombuy

Najsłodszymi zwierzętami były pingwiny, a najgroźniejszymi lwy. Nie podobały mi się flamingi. Wydra była bardzo fajna, ponieważ robiła piruety w wodzie.

Alek Radoliński

Ostatnio z klasą byłem w zoo, gdzie było dużo zwierząt. Najbardziej podobały mi się lwy, tygrysy i pająki. Najmniej małpy. Bardzo śmieszne były pantery, a na koniec byliśmy na placu zabaw. Wycieczka była bardzo udana.

Mikołaj Marciszewski