Wyjście do kina

5 listopada 2009

5 listopada wybraliśmy się do Cinema Parku na niezwykłą opowieść o kosmosie w perspektywie trójwymiarowej. Byliśmy w sześciu salach kinowych i mieliśmy okazję poznać wszechświat i planety układu słonecznego z zupełnie innej perspektywy.

Opinie uczniów klasy I:

Zajęcia były podzielone na kilka części, które odbywały się w różnych salach; sala muzyki, ruchu, wyobraźni, interakcji, 3D. Moim zdaniem sala muzyki była bardzo interesująca, dlatego że była tam muzyka dopasowana do wyświetlanych obrazów i świateł. Sala ruchu była najlepsza i najciekawsza. Były w niej ruchome fotele i wiele innych nieoczekiwanych niespodzianek w postaci wiatru i wody.

Julia Wilczyńska

W czwartek całą klasą byliśmy w kinie na filmie, który dotyczył kosmosu. Pokazano nam go w różnych, ciekawych salach. Najbardziej podobała mi się sala ruchu i interakcji. W sali ruchu byliśmy świadkami niezwykłych efektów specjalnych. A w sali interakcji podobało mi się dlatego, że dostaliśmy do ręki urządzenie, dzięki któremu mogliśmy sprawdzić swoją wiedzę na temat kosmosu.

Ania Zatryb

Film, który oglądałam był bardzo interesujący i ciekawy. Najpierw byliśmy w sali muzyki. Moim zdaniem była to jedna z najlepszych sal, ponieważ do muzyki dodawano światła i inne efekty specjalne. W pewnym momencie poczułam się jakbym była w statku kosmicznym. Było to niesamowite uczucie.

Druga sala to 3D, w której trzeba było założyć specjalne okulary. Dzięki temu wszystko było takie realne. Następna sala to sala inspiracji i wyobraźni. W tej sali poznaliśmy sekret słońca, oraz wysłuchaliśmy niezwykłej opowieści o kosmitach. W sali ruchu przeżyliśmy ciekawą przygodę - fotele się ruszały, pryskała woda i wiał wiatr. Film "Podróże kosmiczne"wiele mnie nauczył.

Maja Regulska