Wyjście do teatru Guliwer.

12 września 2012 r.

Byliśmy dzisiaj na wspaniałym przedstawieniu o przygodach Koziołka Matołka w Teatrze Guliwer. Spektakl opowiadał o Koziołku, który  przemierzał świat szukając swego miejsca na ziemi - Pacanowa. Matołek odwiedził egzotyczne kraje, przeżywał  emocjonujące i pouczające przygody. Oczywiście jak zwykle wychodził cało z każdej opresji. Bardzo ważnym i efektownym elementem przedstawienia była muzyka i piosenki, które bardzo podobały się dzieciom.

Podobał mi się Koziołek jak śpiewał i tańczył. Nie podobało mi się jak Koziołek dawał dzieciom złoto do dotykania. Ale cała sztuka była ładna. Dobrze, że byliśmy w teatrze.

Natalia Sander

W spektaklu podobało mi się jak panie prosiły Koziołka Matołka, żeby przewiózł je automobilem. Podobało mi się również jak bandyci przestraszyli się Koziołka Matołka myśląc, że to diabeł.

Karolina Niewczas

Najbardziej podobała mi się scena, w której koziołek Matołek skakał przez krzesła. Koziołek miał dużo przeszkód do pokonania w drodze do Pacanowa. Śpiewaliśmy też kilka razy piosenkę.

Oliwier Chmielewski

W środę byłam z klasą w teatrze na spektaklu pt. "Koziołek Matołek", przedstawienie mnie zaciekawiło. Najbardziej podobało mi się jak Koziołek zepchnął czarownicę ze skały rogami. W tym przedstawieniu nie podobało mi się jak duży ptak zabrał Koziołka na księżyc.

Angelina Apolinarska