Zakończenie Roku Szkolnego 2009/2010

24 czerwca 2010

24 czerwca 2010 r. spotkaliśmy się tradycyjnie w teatrze Rampa na uroczystym zakończeniu roku szkolnego. Wydarzenie to rozpoczął pan Dyrektor, który życzył wszystkim wspaniałych wakacji po pracowitym roku szkolnym. Następnie obejrzeliśmy część artystyczną. Występowali w niej wszyscy uczniowie naszej szkoły. Klasa pierwsza zaprezentowała swoje umiejętności taneczne, uczniowie klasy drugiej zaśpiewali piosenki po angielsku, a klasa trzecia przedstawiła spektakl pt. "Oświadczyny" wg A. Czechowa.

Następnie Olga i Kuba z klasy trzeciej, Łukasz z klasy "0" oraz Marysia, Sylwia i Bruno z klasy czwartej - laureaci konkursu recytatorskiego - zaprezentowali interpretacje wierszy.
Uczniowie z klas: "0", czwartej, piątej i szóstej śpiewali piosenki, a  Agata Strupiechowska i Bruno Parzych, dali nam wspaniały popis swoich umiejętności tanecznych. Gromkie brawa po występach dzieci świadczyły o tym, że rodzice byli zachwyceni popisami pociech.

Po części artystycznej przyszła pora na część oficjalną, podczas której wychowawcy klas wręczyli uczniom świadectwa szkolne i nagrody książkowe, a pani Dyrektor nagrody za wzorowe zachowanie i szczególne osiągnięcia w nauce. W naszej klasie była to Olga Grabowska i Jakub Guziński.