Zielona Szkoła

31-1 czerwca 2012

"Słoneczna Farma Zdrowia i Urody" to atrakcyjny pensjonat położony w miejscowości Budy Lucieńskie w powiecie gostynińskim. Pensjonat znajduje się w kompleksie Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego, nad malowniczym jeziorem Lucieńskim, otoczonym lasami i łąkami.
Właśnie w tak pięknym miejscu wypoczywali w tym roku nasi najmłodsi uczniowie. Mnóstwo atrakcji, świetna zabawa, czas wypełniony po brzegi. Tak w kilku słowach można opisać to, co działo się podczas wyjazdu na "Zieloną Szkołę".
Dzieciaki z wielką ochotą uczestniczyły w zawodach sportowych, szukaniu skarbów, czy konkursie karaoke.
Bardzo dużą atrakcją było również wieczorne spotkanie przy ognisku i smażenie kiełbasek. Nasze dzieciaczki miały tak "kochane serduszka" , że znalazły się nawet przekąski dla piesków, które mieszkały w "Słonecznej Farmie".
Brawo dla bardzo odważnych uczestników, którzy dzielnie przeżyli noc bez rodziców!!!!

Najbardziej podobała się jazda na kucykach i to jak je karmiliśmy.

Aleksandra Leszkiewicz

A mnie najbardziej podobało się. zupełnie wszystko.

Zuzanna Herbst

Bardzo podobały nam się nasze pokoje, noc bez rodziców i glony pływające w jeziorku.

Andrzej i Witold Lichacz