„W świecie mojej pasji”- Ignacy Bombuy prezentuje swoje książki

5 czerwca 2013

Pasją Ignasia jest świat książek. Prezentacją swą zachęcił uczniów do czytania
i kolekcjonowania ulubionych pozycji literatury dziecięcej. Mimo rosnącej konkurencji mediów wizualnych, popularność książki nie spada. Również dzięki takim spotkaniom.

Dzisiaj Ignacy Bombuy opowiadał o swojej pasji czyli o książkach. Dowiedzieliśmy się, że najbardziej lubi książki przygodowe. Nasz kolega przedstawił nam także historię książki. Spotkanie było krótkie, ale i tak mi się podobało. Mam nadzieję, że będzie takich spotkań więcej.

Ania Zatryb

Ignac z klasy trzeciej opowiedział nam o swojej pasji czytania książek. Mówił, że lubi książki przygodowe i epikę, a także książki dla nieco starszych dzieci.

Karol Kilanowski

Ignacy opowiadał dużo o autorze „Hobbita” – Tolkienie. Większość czasu poświęcono na zadawanie pytań. Spotkanie było dość ciekawe.

Olaf Myszka