Aleksandra Tyl

7 lutego 2017

We wtorek naszą szkołę odwiedziła Pani Aleksandra Tyl, zawodowo pisarka, a prywatnie mama dwójki naszych uczniów. Jej pasją jest czytanie i pisanie książek obyczajowych dla dorosłych. Pani Aleksandra opowiadała jak wygląda praca pisarza, dlaczego wybrała ten zawód i co jest w nim najtrudniejsze. Wspólnie dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji o pisaniu książek. Wszyscy słuchali Pani Oli z zainteresowaniem i zadawali mnóstwo pytań. Pod koniec spotkania uczniowie mogli zdobyć autograf od naszego gościa.

Bardzo podobało mi się spotkanie z Panią Aleksandrą. Być może w przyszłości też zostanę pisarką.

Ada Tołwińska