Artystyczne Zakończenie Roku Szkolnego - 20-lecie PSP114

21 czerwca 2017

W ostatnią środę roku szkolnego w Teatrze Rampa odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego, podczas którego obchodziliśmy również Jubileusz 20-lecia naszej placówki. W trakcie uroczystości obejrzeliśmy również występy artystyczne uczniów naszej szkoły. Uczniowie z klas IV-VI przedstawili spektakl pt.: ”Sceny z życia Mikołajka” w reżyserii Pana Tomasza Łysiaka oraz program artystyczny pt.: „Powróćmy jak za dawnych lat” w reżyserii Małgorzaty Ścibisz. Uczniowie klas młodszych zaprezentowali swoje umiejętności w pokazie tanecznym przygotowanym przez Panią Agnieszkę Kurek i w programie artystycznym Pani Małgorzaty Ścibisz pt.: „Piosenki z warszawskiej ulicy”. Nie obyło się również bez nagród i wyróżnień, a oklaskom nie było końca!