Artystyczne Zakończenie Roku Szkolnego połączone z obchodami 20 – lecia istnienia PSP 114

21 czerwca 2017

21 czerwca o godzinie 18.00 w Teatrze Rampa odbyło się artystyczne zakończenie roku szkolnego. W tym roku wyjątkowe, ponieważ połączone z jubileuszem 20 lat istnienia Prywatnej Szkoły Podstawowej Nr 114. Uroczystą galę rozpoczęła Pani Dyrektor zapraszając wszystkich do obejrzenia krótkiej prezentacji o naszej szkole. Następnie głos zabrał Pan Andrzej Opala - przedstawiciel burmistrza dzielnicy Praga – Południe. W imieniu wszystkich pracowników, rodziców i dzieci serdeczne życzenia i podziękowania dla Dyrekcji złożyła Jolanta Sanigórska, która przepracowała w naszej szkole 17 lat. Było wiele emocji i wzruszeń.

Po oficjalnej części nie zabrakło pokazów artystycznych. Na początku klasy IV-VI w reżyserii Pana Tomasza Łysiaka wystawiły spektakl pt. ,, Sceny z życia Mikołajka’’. Następnie klasy 0 – I oraz II – VI wystąpiły w pokazach tanecznych pod opieką Pani Agnieszki Kurek. Cały program artystyczny zamknęły piosenki zaśpiewane przez wszystkie dzieci tj. ,, Piosenki z warszawskiej ulicy’’ oraz                ,, Powróćmy jak za dawnych lat’’. Tradycyjnie za muzyczną aranżację i choreografię odpowiedzialna była Pani Małgosie Ścibisz.

Dziękujemy za cudowny wieczór, pełen wrażeń!!!