10 lutego 2017

Ostatniego dnia przed feriami w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Każdy z niecierpliwością oczekiwał tego dnia i dlatego wszyscy włożyli wiele wysiłku w przygotowanie strojów i przebrań. Zabawy, konkursy i tańce prowadzili animatorzy z białostockiego Teatru Narwal, który świetnie zna naszych uczniów i dokładnie wie jak ich zachwycić. W rytm dobrze znanej muzyki, bawili się spidermani, królewny, policjanci i marynarze, a nawet Elza z Krainy Lodu. Po pląsach i piruetach wszyscy udali się na słodki poczęstunek.

Bardzo dobrze się bawiłam na balu. Moja sukienka pięknie wirowała, wszyscy się śmiali, a muzyka była bardzo skoczna i radosna.

Erika K.