Bal Karnawałowy

13 stycznia 2012

13 stycznia 2012 w ostatni dzień przed feriami w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy. Wszyscy byliśmy bardzo podekscytowani przygotowaniami do balu, wspólnie dekorowaliśmy salę i mieliśmy przy tym dużo frajdy. Kiedy wreszcie odbył się długo oczekiwany bal, uczniowie uczestniczyli w różnych zabawach i licznych konkursach.
Było wesoło i wszystkim dopisywał świetny humor.

Przebrałam się za księżniczkę, ponieważ podoba mi się świat bajek, w którym wszystkie historie kończą się szczęśliwie. Podczas balu było dużo fajnych konkursów, najciekawszy był moim zdaniem ten, w którym dzieci miały za zadanie donieść na czas piłeczkę do tenisa stołowego.

Ola Dąbkowska

Długo się zastanawiałem za kogo się przebrać. W końcu zdecydowałem, że zostanę Lord Vaderem, ponieważ to moja ulubiona postać z filmu. Razem z kolegą świetnie się bawiliśmy. Szkoda ,że następny bal dopiero za rok.

Gabriel Cegieła

Najbardziej podobał mi się taniec z balonami, było zabawnie i śmiesznie podczas tego konkursu. Quizy muzyczne też były bardzo ciekawe.

Karol Kijanowski