13 stycznia 2012

Dnia 13 stycznia 2012r. wszyscy uczniowie uczestniczyli w wesołym balu, którego karnawałowy wymiar był okazją do zerwania z własną tożsamością i zaprezentowania pomysłowego kostiumu. Głównym tworzywem tych zaskakujących często przemian była nieograniczona wyobraźnia, której i tym razem nikomu nie zabrakło.
Zabawa była niezwykle udana. W najważniejszym konkursie spośród barwnego tłumu wyłoniła się królewska para - Kasia Koniecko i Janek Bombuy, którzy zostali nagrodzeni za najlepsze przebrania.

Dzieci na balu przebrane były w rozmaite stroje. Chłopcy byli żołnierzami, kibicami, a nawet próbowali się upodobnić do płci przeciwnej. Natomiast dziewczęta w większości przebrały się za Emo. Ja byłem piratem. Wszyscy bawiliśmy się w rytm muzyki dyskotekowej, za którą byli odpowiedzialni chętni uczniowie. Kiedy zmęczyliśmy się tańcem, mogliśmy posilić się przy stole ze słonymi i słodkimi przekąskami oraz napojami.
Podczas balu zorganizowano wiele ciekawych konkursów. Najbardziej podobał mi się taniec z balonami, w którym brałem udział. Na koniec wybraliśmy króla i królową balu. Królem został Jasiek z klasy VI, natomiast na tytuł królowej zasłużyła Kasia z klasy V. Bal karnawałowy uważam za bardzo udany, ponieważ było wesoło i wszyscy się świetnie bawiliśmy. Sądzę, że takie imprezy powinny być organizowane częściej, nie tylko w karnawale.

Michał Wojciechowski

Dziewczyny były bardzo podekscytowane przygotowaniami, ponieważ należało przed balem nałożyć makijaż i przebrać się w karnawałowy strój. W tym czasie chłopcy i nauczyciele przygotowywali salę. Na stolikach wszyscy uczestnicy zabawy mogli znaleźć mnóstwo jedzenia i picia. Muszę przyznać, że najbardziej smakowały mi malutkie pączki. Były wyśmienite! Stroje były bardzo fantazyjne. Ja byłam przebrana za Emo wraz z Nadią i Martyną. Bal karnawałowy był naprawdę wspaniały! Mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie podobnie.

Kasia Nawrot

Większość dzieci miała tak świetnie przygotowane stroje, że nie potrafiłem ich rozpoznać. Królem został Janek z szóstej klasy, a królową Kasia z piątej. Uważam jednak, że nagrodę powinien otrzymać Bartek z naszej klasy. Przebrał się za dziewczynę. Nikt inny nie wpadł na ten pomysł. Do tytułu królowej balu miałem wiele kandydatek. Większość dziewczyn świetnie się bawiła i miała ciekawy strój. Zabawy karnawałowe zostały pomysłowo przygotowane. Moim zdaniem wszyscy byli zadowoleni. Utwory muzyczne były bardzo skoczne. Rozluźniliśmy się i zapomnieliśmy o kłopotach. Mam nadzieję, że następny bal będzie równie dobrze przygotowany.

Dawid Łojek

Zabawa i tańce trwały do momentu aż nie padliśmy z nóg. Zmęczona poszłam do klasy obok, aby odpocząć. Po chwili przyszły po mnie dzieci i znowu dołączyłam do zabawy. Niestety po kilku godzinach bal dobiegł końca. Starsze klasy świetnie się bawiły i szkoda było wychodzić ze szkoły.

Nicole Piórkowska