14 lutego 2014

Już od samego rana dzieci z niecierpliwością oczekiwały godziny dwunastej, momentu rozpoczęcia przygotowań do karnawałowej imprezy. Na początku, pod okiem i z pomocą nauczycieli udekorowano salę balową. Dobra zabawa była przy nadmuchiwaniu i wiązaniu w pęki kilkudziesięciu balonów. Następnie przyszła kolej na wyłożenie talerzy z poczęstunkiem. No i wreszcie dzieci przebrały się, każde w swój strój. O godzinie 13 zabrzmiały pierwsze dyskotekowe rytmy. Po około godzinie zabawy rozpoczęły się konkursy. Najdłuższy taniec z balonem zaprezentowała para Piotrek i Rysiek. Zeszłoroczne zwyciężczynie tej konkurencji Nadia i Natalia zajęły drugie miejsce. Zosia okazała się najlepsza w zabawie z krzesłami. Na zakończenie balu wybrano królową i króla. Zostali nimi Ania z piątej i Bartek z szóstej klasy. Po zakończeniu imprezy i sprzątnięciu sal, usatysfakcjonowane, choć zmęczone dzieci rozeszły się do domów, by rozpocząć długo wyczekiwane ferie.