4 lutego 2011

4 lutego 2011 w naszej szkole odbył się BAL KARNAWAŁOWY. Wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy na ten dzień, aby móc zaprezentować się w wybranym przez siebie stroju. Doskonała muzyka, mnóstwo konkursów i co najważniejsze dobre humory (które nie opuszczały nas podczas trwania balu) sprawiły, że świetnie się bawiliśmy. Warto czekać cały rok na tak wyjątkowy dzień.

Byłam zachwycona balem, podobały mi się konkursy, szczególnie ten z balonami. Przebrałam się za Pipi a moje koleżanki za księżniczki.

Julia Wilczyńska

Cieszę się, że w naszej szkole co roku odbywa się bal na którym możemy zaprezentować swoje stroje , ale i umiejętności taneczne.

Weronika Słomkowska

Podczas balu podobały mi się wspólne zabawy w kole oraz przeróżne konkursy w trakcie których było dużo śmiesznych sytuacji. Jednym słowem bal się udał.

Krzyś Wojtal