Centrum Nauki Kopernik

15 marca 2017

W słoneczną środę uczniowie klas 0-III wybrali się na wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik na wystawę pt. „Płyń lub giń.” Dzięki tej wystawie uczniowie dowiedzieli się co to jest wir i jak powstaje, czy statki znikają w Trójkącie Bermudzkim, jak wyglądało zatonięcie Titanica oraz co kształtuje dno oceanów, a także wiele innych ciekawych i zaskakujących informacji. Wszyscy wraz z nauczycielami świetnie się bawili i na pewno jeszcze nie raz odwiedzą tak interesujące miejsce, jakim jest Centrum Nauki Kopernik.

Bardzo ciekawa wystawa. Najbardziej podobały mi się wiry wodne, które samemu można było zrobić.

Franek Blacha

Drugi raz byłem na tej wystawie i znowu zostałem zaskoczony, a dalej nie sprawdziłem wszystkiego.

Jaś Kuśmierczyk