Dzień angielski

22 stycznia 2016

Już od rana uczniowie ozdabiali klasy dekoracjami związanymi z kulturą i historią krajów Zjednoczonego Królestwa: Anglii, Szkocji, Nowej Zelandii i Australii.  Przebojem okazała się replika londyńskiej budki telefonicznej. Śpiewano kolędy amerykańskie a prezentacje uczniów i przebrania stały się elementem przybliżającym kulturę i historię krajów anglojęzycznych.

Ci, którzy się przebrali w większości mieli bluzki z motywami Anglii. Wyniki konkursu na najefektowniejsze przebranie będą ogłoszone na balu 29.01. Kilka osób zrobiło piękne prezentacje na temat krajów anglojęzycznych. Bardzo podobały mi się „Angielskie klasy” i w ogóle cały dzień angielski.

Gabrysia Pańczyniak

Tego dnia każda klasa dekorowała swoją salę na wzór angielski. Chodziliśmy i oglądaliśmy te dekoracje. Uważam, że nasza klasa była najładniejsza. Razem z tatą zrobiliśmy dużą angielską budkę telefoniczną, która wszystkim bardzo się podobała.

Michał Biały