6 lutego 2018

Cały luty w naszej szkole trwa akcja dotycząca bezpieczeństwa w sieci. 6 lutego odbyły się warsztaty z elementami prezentacji i rozmowy prowadzone przez Pana Daniela Jechnę. Hasłem przewodnim tego dnia było: ,,Tworzymy kulturę szacunku w sieci’’.

We wtorek w naszej szkole Pan, który uczy informatyki pokazał nam prezentację na temat bezpieczeństwa w Internecie. Było jasno i wyraźnie powiedziane, że nie wolno wchodzić na niedozwolone strony. Nie należy również godzinami siedzieć przy komputerze, bo można się w łatwy sposób uzależnić. Część omawianych zagadnień już znałam, ale były też takie rzeczy, których dopiero teraz się dowiedziałam. Warto było zorganizować takie spotkanie.

Marta Zaremba