4 czerwca 2019

Za nami kolejny festyn z okazji Dnia Dziecka. Pogoda nam dopisała, dlatego też mogliśmy skorzystać ze wszystkich oferowanych nam atrakcji. A tych było dość sporo, począwszy od dmuchanego placu zabaw, zjeżdżalni po różne gry sportowe. W przerwie w cieniu pod namiotem odbyła się degustacja przepysznych grillowych przekąsek. Z niecierpliwością będziemy czekać na kolejny taki festyn.

Ten dzień był wyjątkowy pod każdym względem. Pogoda wymarzona i mnóstwo atrakcji w postaci dmuchanego placu zabaw. Razem z kolegami i koleżankami z naszej szkoły wykorzystaliśmy maksymalnie czas przeznaczony na zabawę. Nie mogę doczekać się kolejnego Dnia Dziecka.

Liliana Reszuta

Ten dzień, czyli Dzień Dziecka w naszej szkole to mój ulubiony, ponieważ możemy beztrosko bawić się, korzystać z wielu atrakcji i przywilejów przeznaczonych tylko dla nas. A do tego przepyszne kiełbaski z grilla i zimne napoje. Poza tym możemy spotkać się wszyscy razem, czyli cała szkoła w jednym miejscu.

Ada Tołwińska