Dzień Dziecka w PSP 114

11 czerwca 2015

Dnia 11 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka. Piknik zorganizowany z tej okazji przyniósł wiele radości i zabawy, nie tylko uczniom, ale również nauczycielom i Rodzicom. Muzyka oraz zapach kiełbasek z grilla zachęcał do odwiedzin wszystkich, a dmuchane zamki, krokodyl i zjeżdżalnia wciąż oblegane były przez rozbawionych uczniów, a nawet niektórych dorosłych. Kolejne niesamowite wspomnienia, żarty i gry pozostaną na fotografiach i w pamięciach uczestników.

Piknik był świetny! Wybawiłem się jak nigdy! Najbardziej podobała mi się zabawa na dmuchanym krokodylu, po którego paszczy trzeba było się wspinać.

Marek Wellman

Bardzo fajna muzyka i dużo zabawy. Jestem bardzo zadowolony.

Andrzej Andziak