Farma Iluzji

8 października 2014

W ciepły, jesienny poranek uczniowie z klasy II w towarzystwie starszych i młodszych kolegów wybrali się do miejscowości Trojanów, aby na własnej skórze poczuć moc iluzji. „Tunel zapomnienia”, „Kręcący się domek” lub gigantyczne szachy, to tylko niektóre z atrakcji Farmy Iluzji, którą wraz z nauczycielami zwiedzali i podziwiali uczniowie naszej szkoły. Przewodnik ciekawie opowiadał o eksponatach i zjawiskach z jakimi się stykaliśmy, a nauka poprzez zabawę, dała wszystkim mnóstwo radości.
Największym zainteresowaniem cieszyła się „Latająca Chata Tajemnic”, oraz „Labirynt Luster”.

Na Farmie Iluzji najbardziej podobał mi się domek, który kręcił się kółko, a wydawało się, że to my się kręcimy. Widziałam tez ogromny dom, który unosiły wielkie balony. Był tam jeszcze „lewitujący kran”. Bardzo ciekawie było.

Ula Bartoszewicz

W środę byliśmy z klasą i naszą Panią na Farmie Iluzji. Najbardziej podobał mi się ruszający się dom. W Tunelu Zapomnienia było naprawdę fajnie, wszystko się tam kręciło i niektórzy nawet trochę upadli. Była też trudna ścieżka zdrowia, na której można było biegać.

Asia Wilimska