Festyn „Praskie Prezentacje” w Centrum Promocji Kultury

4 października 2014

Na pikniku dzielnicy Praga-Południe nasza szkoła miała swoje stoisko, na którym mogła zaprezentować  osiągnięcia uczniów i filozofię PSP 114, odbywały się także konkursy plastyczne prowadzone przez pana Konrada. Podczas festynu odbyło się wiele imprez, a na piknik przybyło dużo gości. Nasi uczniowie zaprezentowali wybrane piosenki z Kabaretu Starszych Panów.

Ciekawe były różne stoiska np. stoisko z panią, która miała ptaszki. Bardzo podobały mi się występy na scenie.

Marika Korytkowska

Podobał mi się nasz występ na scenie i różne atrakcje na festynie.

Olgierd Grabowski