Festyn dla uczniów

12 czerwca 2013

12 czerwca 2013 r. odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. W tym dniu ogród zamienił się w fantastyczny, kolorowy plac zabaw. Wszyscy świetnie się bawili, a piękna słoneczna pogoda była miłym dodatkiem. Na zakończenie był grill w postaci przepysznych kiełbasek. Wszyscy z niecierpliwością będziemy czekać na kolejny taki dzień.

Na festynie było bardzo wesoło. Najbardziej podobała mi się dżdżownica.

Ania Malicka

Bardzo podobały mi się  przygotowane dla nas zabawy. Kto był głodny to mógł zjeść kiełbaskę z grilla. Mieliśmy szczęście bo była ładna pogoda.

Karina Kalicka

Tego dnia wszyscy uczniowie z naszej szkoły wybrali się na plac zabaw, stworzony specjalnie dla nas, wypełniony dmuchanymi zamkami. Serwowane były również pyszne, grillowane kiełbaski. Pogoda bardzo nam dopisała i wszyscy doskonale się bawili.

Kuba Cybulski

Ten dzień spędziłam razem z całą szkołą na festynie z okazji naszego święta - święta wszystkich dzieci. Bawiliśmy się na dmuchanym zamku, braliśmy udział w licznych zabawach oraz zbierałyśmy z koleżanką kwiaty dla naszej Pani. Zabawa była bardzo udana, szkoda że tak szybko się skończyła.

Antosia Szpak