Finał Mistrzostw Wiedzy

26 listopada 2012

26 listopada 2012 r. odbył się w naszej szkole finał Mistrzostw Wiedzy z udziałem rodziców oraz uczniów. Osoby, które przeszły do III etapu odpowiadały na 5 pytań z każdej dziedziny wiedzy. Dzień ten był pełen emocji, wszyscy zakwalifikowani starali się wypaść jak najlepiej. Odpowiadali pewnie i chętnie na każde nawet najtrudniejsze pytania. I miejsce w klasach młodszych zajęła Angelina Apolinarska z klasy II, II miejsce Albert Dybowski z klasy I a, III miejsce Marika Korytkowska z klasy I a.

Jesteśmy dumni ze wszystkich naszych uczniów, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Ten dzień był dla mnie ważny. Cieszyłem się, że zakwalifikowałem się do kolejnego etapu. Niestety nie udało mi się zająć I miejsca, ale najważniejsze, że tak daleko zaszedłem. Za rok będę miał kolejną szansę.

Kuba Cybulski

Razem z koleżankami kibicowałyśmy naszej klasie podczas ostatniego etapu Mistrzostw Wiedzy. Trzymałyśmy kciuki za naszą koleżankę i naszego kolegę. Byli bardzo dzielni, nie widać było, że się trochę denerwują.

Zosia Radzikowska

Mistrzostwa wiedzy były dla mnie bardzo emocjonującym wydarzeniem. Bardzo trudno jest pokonać tremę przed publicznym wystąpieniem. Razem z koleżankami kibicowałyśmy naszej klasie. Przygotowałyśmy nawet specjalne plakaty, aby dodać otuchy naszej koleżance i naszemu koledze.

Antosia Szpak