Finał Szkolnych Mistrzostw Wiedzy

26 listopada 2012

Dzisiaj odbył się wyczekiwany przez dzieci finał Mistrzostw Wiedzy. Do III etapu zakwalifikowały się 2 osoby z naszej klasy - Angelina Apolinarska i Amelia Ryń. Dzieci losowały pytania z 5 różnych grup: języka polskiego i etyki, j. angielskiego, przedmiotów artystycznych, środowiska społeczno-przyrodniczego i matematyki. Poziom konkursu był bardzo wysoki, obserwowaliśmy pełną emocji i tremy wielokrotną dogrywkę uczestników. Zwyciężczynią w grupie młodszej została Angelina Apolinarska z naszej klasy, miejsce drugie zajął Albert Dybowski z kl. Ia, miejsce trzecie - Marika Korytkowska również z kl. Ia.
Dzieci w nagrodę otrzymały medale, puchary oraz prezenty.
Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!
A nasza klasa jest dumna z Ciebie Angelino!!!!!!!

Bardzo mi się podobało jak odpowiadałam na pytania i doszłam do II etapu. Ładne były puchary i medale.

Lena Rynkun-Werner

Fajne było jak Angelina wygrała i kiedy dostała puchar i medal. Bardzo mi się podobało jak robiono zdjęcia dzieciom z pucharami. Chciałbym być na miejscu Angeliny.

Staś Mazur

Podobało mi się jak siedzieliśmy i czekaliśmy na swoją kolej, a później losowaliśmy karteczki z pytaniami i odpowiadaliśmy.

Amelia Ryń