Kiermasz Charytatywny w PSP 114

19 grudnia 2018

Co roku czekam z niecierpliwością na ten czas, w którym wspólnie z klasą przygotowujemy się do kiermaszu świątecznego w naszej szkole. Zwykle trwa to kilka dni i wtedy staramy się zrobić jak najpiękniejsze ozdoby, które następnie sprzedajemy. Magia Świąt wszystkim się udziela i zależy nam by wziąć udział w tej pięknej tradycji jaką jest akcja charytatywna. Przeznaczenie zebranych pieniędzy na pomoc innym osobom, które nie miały szczęścia tyle co my.

Liliana Reszuta

Co roku nasza szkoła organizuje kiermasz świąteczny. Dzięki niemu możemy przeznaczyć pieniądze na jakiś cel charytatywny. Moim zdaniem to bardzo szlachetnie pomagać innym i każdy człowiek powinien zauważać w swoim otoczeniu osoby potrzebujące. Nie wolno przechodzić obojętnie.

Janek Kuśmierczyk