Kiermasz Świąteczny

10 grudnia 2010

10 grudnia 2010 odbył się w naszej szkole Kiermasz Świąteczny. Zgodnie z tradycją na wielu stoiskach pojawiły się ozdoby świąteczne, ceramika, ramki do zdjęć, koszulki ręcznie malowane, wspaniałe wypieki i słodycze. Uczniowie, nauczyciele i rodzice dołożyli wszelkich starań, aby sprzedawane rzeczy wykonane były z niezwykłą precyzją i zachęcały do kupna. Wszyscy zaangażowaliśmy się i połączyliśmy swoje siły, by pomóc potrzebującym, w tym szczególnym, przedświątecznym okresie.

Kiermasz świąteczny był dla mnie przyjemnością. Cieszę się, że zebrane pieniądze pomogą innym.

Kacper Chmielewski

Podczas kiermaszu kupiłem wiele rzeczy; puzzle, bombkę, ramkę i łańcuch na choinkę, który wspólnie zrobiliśmy na lekcji. Kiermasz mi się bardzo podobał, wybór był duży i miałem trochę problem co wybrać.

Krzyś Wojtal

Ania Zatryb