Kiermasz Świąteczny

12 grudnia 2011

Na dzisiejszy kiermasz świąteczny czekaliśmy od dawna. Długo przygotowywaliśmy się do tego wydarzenia. Jak co roku włożyliśmy mnóstwo pracy w wykonanie świątecznych ozdób. Bardzo mocno zaangażowali się także nasi Rodzice, piekąc przeróżne pyszności: pierniczki, domki z piernika, pyszne czekoladowe grzybki czy szyszki z toffi.

Wszystkim udzielił się radosny nastrój. Każdy uczeń chętnie pełnił dyżur przy stoisku klasowym, dzielnie sprzedając klasowe wyroby. Uczniowie byli bardzo uradowani widząc ile pieniędzy udało im się zgromadzić dla dzieci z domu dziecka.

Było bardzo fajnie, zgromadziliśmy dużo. Było bardzo dużo ludzi, chętnie kupowali nasze rzeczy.

Grzegorz Młodożeniec

Kiermasz był bardzo fajny, udało nam się wszystko sprzedać.

Łukasz Piętka

Udało mi się kupić kilka fajnych rzeczy. Udzieliłem nawet wywiadu. Opowiadałem o moim domku z piernika.

Mikołaj Marciszewski