Kiermasz Świąteczny

14 grudnia 2015

Na tegorocznym kiermaszu można było kupić wiele atrakcyjnych wykonanych przez dzieci ozdób. Były choinki z piór, sznurka, makaronu, bałwanki, aniołki, wypieki słodycze i wiele innych. Kiermasz uatrakcyjniła licytacja wartościowych przedmiotów. Między innymi bombek podpisanych przez znanych sportowców i gwiazdy estrady, okazałych domków z piernika. Praca dzieci i zaangażowanie osób dorosłych przyniosły efekt. Dzieciom z ubogich rodzin przekazanych zostanie prawie cztery tysiące złotych.

Kiermasz to moja ulubiona impreza w naszej szkole. Tak jak w poprzednim roku, razem z koleżankami przebrałyśmy się za anioły, aby kiermasz był jeszcze bardziej świąteczny oraz, aby odwiedzających zachęcić do zakupów w naszym stoisku. Bardzo się napracowałam przy tegorocznym kiermaszu, ale było warto, ponieważ to wszystko na szczytny cel.

Tosia Szpak

Mieliśmy naprawdę piękne rzeczy: cekinowe bombki, pierniki, choinki i inne. Na licytacji kupiłam domek z piernika i obrazek choinkę. Poszło nam świetnie. Jestem z tego kiermaszu bardzo zadowolona.

Michasia Rychlik

Nie mogłam doczekać się tego szkolnego święta. Każda klasa miała swoje stoisko, gdzie sprzedawała samodzielnie zarobione przez siebie rzeczy. Niektóre dziewczynki przebrały się za anioły. Kiermasz był wspaniały.

Zosia Radzikowska

Nasza klasa przygotowała choinki, bombki, aniołki i pierniki. Cieszę się, że dzięki naszej pomocy dzieci w domu dziecka spędzą wesołe święta.

Ania Malicka

Przez większość czasu byłem sprzedającym. Najbardziej podobało mi się stoisko ze słodyczami. To był mój najlepszy kiermasz. Nie mogę uwierzyć, że zarobiliśmy ponad 4 tysiące złotych.

Andrzej Lichacz

Leon Reszka