Kiermasz Świąteczny

14 grudnia 2015

Już na tydzień przed kiermaszem, pracowaliśmy pełną parą, przekształcając szkołę w pracownię świętego Mikołaja. Udało się stworzyć wiele pięknych przedmiotów, które następnie trafiły na nasze świąteczne stoiska. Wypracowaliśmy też swoje małe tradycje kulinarne - na kiermaszu nie może zabraknąć bloku czekoladowego, domków z piernika, lukrowanych grzybków i karmelowych szyszek - przepisy przechodzą już z jednego pokolenia uczniów na drugie! W tym roku udało się zebrać niemal cztery tysiące złotych, wszystkie fundusze zostaną przeznaczone na cele charytatywne.

Bardzo Państwu dziękujemy!

Było bardzo fajnie! W tym roku można było kupić naprawdę wiele ciekawych rzeczy, aż trudno mi było się zdecydować, co wybrać.

Grzesiek Młodożeniec

Myślę, że kiermasz był udany. Dobrym pomysłem okazała się wróżka - dzięki tej zabawie udało się zebrać ponad sto złotych.

Michał Szatkowski

Podobało mi się na kiermaszu. Oczywiście największy ruch był na stoisku z ciastami. Właściwie nie można było odetchnąć.

Karolina Sieradzan