Kiermasz Świąteczny

15 grudnia 2014

Kiermasz Bożonarodzeniowy to już tradycja w naszej szkole. Połączył nas wspólny cel- pomoc potrzebującym. Uczniowie wszystkich klas biorą czynny udział w przygotowaniach oraz późniejszej sprzedaży własnoręcznie wykonanych prac. W tym roku stoiska były pełne różnorodnych bożonarodzeniowych ozdób, stroików, witraży, aniołków, świątecznych smakołyków pieczonych według tradycyjnych przepisów. Wszystkie stoiska urzekały swoją oryginalnością i bogactwem produktów. Atmosfera Świąt Bożego Narodzenia udzieliła się wszystkim kupującym. Aukcja i loteria fantowa były dodatkowa atrakcją. W tym roku zdecydowaliśmy się wspomóc Fundację Mam Marzenie, która pomaga dzieciom poważnie chorym.

Nie mogłam się doczekać kiermaszu w naszej szkole. Lubię przygotowania do tego wydarzenia i atmosferę, która temu towarzyszy. Na stoisku w naszej klasie było najwięcej ozdób. Tata mojej koleżanki powiedział, że nasze stoisko wygląda niezwykle atrakcyjnie i zachęca do kupowania. Byłam bardzo dumna, że wspólnie  stworzyliśmy te prace.

Ania Malicka

Wczorajszy dzień mogę zaliczyć do jednego z najpiękniejszych dni w roku. W naszej szkole odbył się coroczny kiermasz. Razem z moimi koleżankami postanowiłyśmy przebrać się z aniołki, aby zwiększyć sprzedaż. Tak też się stało, nasze stoisko było oblegane przez wielu klientów. Uzbieraliśmy 600 złotych, które wraz z pieniędzmi pozostałych klas zostaną przeznaczone na szczytny cel.

Antosia Szpak

Podczas kiermaszu najbardziej podobała mi się licytacja. Można było kupić bardzo ciekawe rzeczy. Moją uwagę zwrócił pięknie wykonany słodki domek. Bardzo lubię takie akcje charytatywne. Miło jest komuś pomóc, szczególnie w takim okresie przedświątecznym.

Karolina Kijanowska