Kiermasz Świąteczny

16 grudnia 2013

Z niecierpliwością czekaliśmy na to radosne wydarzenie, dzięki któremu zawsze możemy poczuć się jak Święty Mikołaj. Włożyliśmy mnóstwo serca w przygotowanie ozdób świątecznych, ciast, ciasteczek, mydełek po to, by wyglądały pięknie i aby wszystkie zostały sprzedane. W taki sposób możemy pomóc najbardziej potrzebującym. Wspaniałe ozdoby oraz pachnące słodkości cieszyły oczy wszystkich zgromadzonych i wszyscy chętnie dokonywali zakupów. Wielkim powodzeniem cieszyła się loteria fantowa i aukcja. Dzięki tej aukcji charytatywnej zebraliśmy ponad 3 tyś. zł.

Bardzo mi się podobało jak sprzedawaliśmy rzeczy, które sami zrobiliśmy i to, że cała nasza szkoła zbiera pieniądze na biedne dzieci z Domu Dziecka.

Lena Rynkun-Werner

Podobało mi się jak Oliwka pomalowała mnie na kota i sprzedawałam ozdoby świąteczne.

Maja Herman

Bardzo mi się podobała licytacja, a produktem, który najwięcej kosztował był domek z piernika, który kupiła Nicola – kosztował aż 110 zł.

Karolina Niewczas