Kiermasz Świąteczny

17 grudnia 2012

W grudniu odbył się w naszej szkole Kiermasz Świąteczny. Zgodnie z tradycją na wielu stoiskach pojawiły się ozdoby świąteczne, pięknie wykonane bombki, dzwoneczki, łańcuchy, wspaniałe wypieki i słodycze. Była również loteria fantowa zorganizowana przez starszych uczniów. Wszyscy dołożyliśmy wszelkich starań, aby sprzedawane rzeczy wykonane były z niezwykłą precyzją i zachęcały do kupna. W tym szczególnym dniu połączyliśmy swoje siły, by pomóc najbardziej potrzebującym.

Kiermasz Świąteczny to wspaniały pomysł. Fajnie jest pomagać innym, dlatego kupiłam wiele rzeczy, bombki, dzwoneczek oraz biżuterię.

Zosia Radzikowska

Kiermasz mi się bardzo podobał, wybór był duży, dlatego trudno mi było podjąć decyzję co kupić. Ale mama mi pomogła.

Jakub Cybulski

Maksymilian Grabka