Kiermasz Świąteczny

17 grudnia 2012

Jak co roku, tradycyjnie przed świętami uczniowie przygotowali ozdoby świąteczne, wypieki, zabawki, książki, płyty i inne atrakcyjne przedmioty. Wszystko po to, by pomóc potrzebującym. Dochód ze sprzedaży jest bowiem przeznaczony na cele charytatywne. Na uwagę zasługuje duże zaangażowane dzieci zarówno w przygotowanie kiermaszu jak i jego przeprowadzenie.

Było wiele stoisk. Jedno z ciastami, inne z lampionami, ozdobami świątecznymi. Pracowałam przy stoisku z biżuterią. Były tu bransoletki, spinki, gumki i różne ozdoby. Obok nas było stoisko z filmami. Naprzeciwko - loteria fantowa. Do domu wróciłam z ogromną siatą. Moim znajomym i mnie bardzo się podobało. Polecam na przyszły rok nasz kiermasz!

Weronika Słomkowska

Zachęcałem do zakupu najładniejszych lampionów. Kupiłem jeden z naszych produktów i tym samym wspomogłem naszą akcję. Podarowałem także ręcznik, karmę i zabawkę, by wspomóc fundację "Koci azyl". Ten kiermasz był niesamowity. Moim zdaniem to najlepszy sposób na przekazywanie pieniędzy na cel charytatywny na świecie.

Karol Kijanowski

Przez sobotę i niedzielę robiłam bransoletki. Później sprzedawałam je za 10zł. Sama kupiłam cztery lampiony i dwa pluszaki, a także dużo ciastek i bez. Kiermasz podobał mi się, uważam, że był bardzo udany.

Ania Zatryb

Do naszego stoiska loterii fantowej przychodziło dużo osób. Udało nam się sprzedać większość rzeczy. Kupiłem dwie bombki, lampion i ciastko ze srebrnymi kuleczkami. Uważam, że takie imprezy są bardzo potrzebne.

Kacper Żołądkowski