Kiermasz świąteczny

19 grudnia 2018

Jak co roku był bożonarodzeniowy, ciepły klimat. Kolędy, stoły pełne ozdób, świątecznych wypieków, ciast i… radość z pomocy innym.

Gabrysia Pańczyniak

Na tegoroczny kiermasz zrobiłam bombki z żarówek. Uważam, że kiermasz był bardzo dobrze zorganizowany.

Ala Kuźnicka

Oprócz stołu z ciastami, każda klasa miała własny stół, na którym wystawiała własnoręcznie wykonane ozdoby. Śpiewaliśmy kolędy. Było sympatycznie, ale najważniejsze, że pomogliśmy innym dzieciom.

Stanisław Mazur