Kiermasz Świąteczny

20 grudnia 2017

Jak co roku w naszej szkole odbył się Charytatywny Kiermasz Świąteczny. Przygotowania do tego dnia trwały już kilka dni wcześniej. Wspólnie przygotowywaliśmy ozdoby świąteczne i dobrze się przy tym bawiliśmy. W czasie trwania kiermaszu uczniowie zarówno kupowali jak i sprzedawali ozdoby, brali udział w loterii świątecznej oraz zajadali się pysznym ciastem.

Kiermasz odbył się  w naszej szkole podstawowej. Wszystkie klasy przygotowały ozdoby świąteczne. Nasza klasa zrobiła pierniczki, świeczniki i kartki bożonarodzeniowe. Zebrane pieniądze zostały przekazane na cele charytatywne.

Jan Kuśmierczyk