Kiermasz Świąteczny 2013

16 grudnia 2013

Jak co roku, w dniu kiermaszu sala na najwyższym piętrze naszej szkoły wypełniona została kolorowymi ozdobami choinkowymi, wypiekami świątecznymi, muzyką kolęd. Dzieci już kilka dni wcześniej przygotowywały się do tej imprezy. Przyświecał im jeden cel - pomoc potrzebującym, bowiem dochód ze sprzedaży przeznaczony jest właśnie na cele charytatywne. Entuzjazm uczniów podzielili również rodzice, którzy licznie przybyli na kiermasz.

Nasza klasa zrobiła stroiki, bombki, szyszko – choinki i choineczki ze sznurka. Największą popularnością cieszyła się aukcja. Kiermasz bardzo mi się podobał. Dobrze, że w ten sposób możemy pomagać potrzebującym dzieciom.

Anna Zatryb

Na kiermaszu Karol i ja prowadziliśmy sklepik, a później aukcję najatrakcyjniejszych zabawek, ozdób i wypieków przekazanych przez dzieci.

Kacper Żołądkowski

Prowadziłem aukcję, dzięki której wpłynęło najwięcej pieniędzy. Cieszę się z tego nowego i dobrego pomysłu. Kupiłem fajne rzeczy: puzzle z kotkami, samolocik i inne zabawki oraz ozdoby.

Karol Kijanowski