Kiermasz Świąteczny 2016

14 grudnia 2016

Dnia 14 grudnia 2016 r. o 13.00 w naszej szkole odbyło się przedstawienie pt. ,,Demeter i Kora,, ,a po nim Charytatywny Kiermasz Świąteczny. Można było kupić przedmioty i dekoracje świąteczne wykonane przez uczniów naszej szkoły oraz spróbować pysznych ciast. Wszystkie atrakcje wprowadziły nas w świąteczny nastrój.

14 grudnia o 13.00 w naszej szkole odbył się teatr. W przedstawieniu chodziło o to, że zaginęła Kora i została żoną króla podziemi. Demeter – matka Kory była zrozpaczona. Zeus, który był na Olimpie wysłał swojego pomocnika po Demeter. Odbyła się rozmowa Demeter z Zeusem i wszystko dobrze się skończyło.

Po przedstawieniu wszyscy poszliśmy na Kiermasz. Były na nim licytacje i wróżbita z samymi dobrymi wróżbami. Na koniec razem wszystkie klasy zarobiły 3000zł. !!!

Natalia Styńska

Dnia 14 grudnia o 13.00 odbył się występ 4 i 5 klasy. Strasznie się stresowałam, ponieważ ja też tam występowałam. Potem wszyscy poszliśmy na górę, na Kiermasz. Było mnóstwo rzeczy: aniołki, choinki, bałwanki, pierniki itp.

Maria Radolińska