Kiermasz Świąteczny 2016

14 grudnia 2016

14 grudnia 2016r. w naszej szkole odbył się coroczny Kiermasz Świąteczny. Wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali piękne, własnoręcznie wykonane ozdoby choinkowe, stroiki oraz domki z piernika. W naszej szkole zagościł duch Bożego Narodzenia, a fruwajace drobinki brokatu przypominały iskierki kominka-taka świąteczną atmosfera sprawila, że wszyscy odwiedzający goście z uśmiechem na twarzach wybierali dla siebie błyszczące ozdoby. Dochód z bożonarodzeniowego kiermaszu przeznaczymy na pomoc potrzebującym dzieciom.

Bardzo podobal mi się kiermasz, było wiele pięknych ozdób.

Basia Domeracka

Kiermasz Świąteczny to świetna zabawa, pomagamy dzieciom, a sami sprzedajemy swoje prace.

Gabrysia Szwonder